Ziraat Bankası Müşteri Temsilci Numarası Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte müşterilerine sunduğu hizmeti her geçen gün geliştiren Ziraat Bankası, müşteri hizmetlerinde de farkını ortaya koyuyor. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri işlemlerinizi haftanın 7 günü 24 saat boyunca ‘’444 00 00’’ ve ‘’0850 220 00 00’’ numaraları aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat müşteri hizmetleri numarasını, sisteme kayıtlı kendi cep telefonunuzdan aramanız halinde sisteme giriş yapmanıza gerek kalmadan kendi adınıza işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi kartı ve hesap işlemlerinden para transferi ve HGS, OGS işlemleri gibi birçok farklı alanda hizmet alabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri çağrı menüsünden 1’i tuşlamanız halinde, hesap bakiyesi ve hesap hareketlerine kolayca ulaşabilir, hesap, müşteri ve İBAN numaranızı anında öğrenebilirsiniz. Menü üzerinden 2’yi tuşlamanız halinde ise kart işlemleri menüsüne yönlendirileceksiniz. Burada giriş menüsünde işlem yapmak istediğiniz kartı seçtikten sonra kart şifrenizi girerek borç ve limit kontrolü yapabilir, anlık olarak kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinde 3’ü tuşlamanız halinde kredi kartı, internet ve telefon bankacılığı hizmetlerinizin şifresini değiştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bölümüne 0’ı tuşlayarak takdirde ise direkt olarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradığınız numara sistemde kayıtlı değil ya da kayıtlı hesaptan farklı bir hesap için hizmet almak istiyorsanız giriş menüsünde sisteme kayıtlı TC kimlik numarası ya da kart bilgisini yeniden girmeniz gerekiyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir