Wolfteam Robokurtlar Oyunda !

İki yeni Robokurt karakter oyunda ! Ruslan Ionov ve Kyle Worker. Yeni silahlar ile birlikte !

50 milyondan oyuncu sayısıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen MMOFPS oyunu Wolfteam için yepyeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme oyun severlerin heyecanını ikiye katladı.Gerçek bir FPS arayan oyuncuların tercihi olmaya devam edeceğe benziyor.

Robokurtlar ilk defa oyunda!
Yeni güncellemeyle beraber Wolfteam tarihinde ilk defa, kurt versiyonu Robokurt olan yeni karakterler oyuna katılıyor. Oyuna ayrı bir heyecan ve mücadele getirecek Ruslan Ionov ve Kyle Worker adlı bu karakterler 260 can puanına sahip. Karakterlerin kurt özelliklerine gelince; Ruslan Ionov özel saldırıda Ekstra Kalkan ve % 50 yer çekimi kuvvetine sahipken, Kyle Worker’ın özel saldırıda Rakip Çekme ve yüzde 50 yer çekimi direnci özellikleri var. Her iki karakter de ulurken ekstra dayanıklılık ve +200 can puanına sahip oluyor.

İki karaktere de “Kurt Parası Dükkanı” üzerinden ulaşabilecek Wolfteam oyuncuları, bu karakterleri kullanırken yüzde 30 ek Gelişim Puanı ve yüzde 30 Altın alma imkanına sahip olabilecekler.

2 yeni harita ve 2 yeni silah
Wolfteam’ın son güncellemesi ile beraber oyuna “Dolunay Üssü” ve “Çıkış” haritaları geldi. İşgal modu için aktif olan “Dolunay Üssü” ‘nde oyuncular istedikleri kadar uzun zıplayabilir ve havada rakipleri ile savaşmaya devam edebilirler. Kurt Akımı modu için aktif olan “Çıkış” haritası ise kurtları öldürüp hayatta kalma amacı güdüyor.

Güncellemeyle birlikte BSS ve ELR300 adlı iki etkili silah geliyor. BSS, hem yivsiz tüfeğin hem de taarruz tüfeğinin avantajlarına sahip bir keskin nişancı tüfeği. Yakın mesafede yivsiz bir tüfek gibi etkili ve taarruz tüfeği gibi yüksek atış hızına sahip. Lazer hedef ve özel dürbün gibi güçlü ekipmanlara sahip ELR300 ise yüksek mermi hızı, düşük geri tepme ve yüksek saldırı gücü ile çeşitli operasyonlarda kullanılabilir.

Artık yepyeni Wolfteam haberleri için bizi takip edebilirsiniz. !

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir