Scale Oyunu

Bulmaca ve becerinin bir arada bulunduğu oyunlardan birisi de Scale oyunu olmaktadır. Bu kapsamda oyun birbirinden farklı bölümler ile her zaman kendisini yenilemeye ve aynı zamanda da oynayanları büyülemeye devam etmektedir. Bizler de bu popüler oyun hakkında sizlere ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

Scale Oyununun Amacı

Scale oyunu ekran içerisinde yer alan topa değmeden ekranı kesmeyi ve bu sayede de en küçük alana ulaşmayı hedeflemektedir. Ne kadar çok alan kesilir ve geriye küçük bir alan bırakılırsa o kadar çok puan alınacaktır.

Bu oyun grafik olarak son derece basit bir görünüme sahip olsa da oynayanlara son derece zevk vermektedir. Bu sayede de indirilme sayısını her geçen gün artırmaktadır.

Oyun Bilgileri

Scale oyunu toplam 10,49 MB hafızaya sahiptir. Bu sebeple pek fazla yer kaplamamakta ve her türlü telefonda oynanabilmektedir. Bu sebeple son derece popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda toplamda 5 milyondan fazla indirme sayısına ulaşmış olması da ne kadar beğenildiğini göstermektedir.

Arkadaşlarınızla Yarışın

Oyun içerisinde elde ettiğiniz puanlar sayesinde sizler de elmas toplayabileceksiniz. Bunlar da sizlere sıralamada ekstra katkılar sağlayacaktır. Böylelikle arkadaşlarınız ile kendinizi kıyaslayabileceksiniz. Bu da mevcut olan rekabet ortamını daha da artıracaktır ve bu sayede de oyundan aldığınız zevk de artacaktır.

Ayrıca ulaştığınız bölüm sayıları da son derece önemli olacaktır. Arkadaşlarınızın görmedikleri bölümleri ilk olarak sizlerin ulaşması rekabeti de son derece kızıştıracaktır.

Bağımlılık Yapabilir

Bu oyun yukarıda da bahsettiğimiz gibi son derece basit grafikler ve basit oynanış şekline sahip olmasına rağmen oynayanlar kendileri bu oyundan alıkoyamamaktadır. Dolayısıyla sizler de Scale oyunu bağımlılığına alışmalısınız.

Oyun İndirme

Scale oyunu indirmek için yapmanız gereken Google Play Store adresine girmek ve burada oyunu aramaktır. Bu sayede oyunu bulabilir ve yükle tuşuna basarak indirmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle uzun ve heyecanlı bir maceraya sizler de merhaba diyeceksiniz. Bu kapsamda sizler de biran evvel bu serüvenin içerisinde yer alarak arkadaşlarınızla kıyasıya rekabet ederek kendinizi daha da tatmin edebilirsiniz.

Scale Oyunu” için 1 yorum yazılmış

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir