Real Car Parking 2017

Araba park etme oyununu seven kişiler için oldukça farklı bir hazzı sunan Real Car Parking 2017 oyununu henüz oynamadıysanız o zaman bu yazımızdan sonra sizler de hemen oyunu indirecek ve oynamaya başlayacaksınız. Öyle ki birbirinden farklı o kadar cazibedar özellikleri var ki bu özelliklerin çoğu emsal oyunlarda bulunmamaktadır.

Real Car Parking 2017 Oyunu Özellikleri

Bu oyun içerisinde öyle yeni özellikler yer almaktadır ki hiçbir oyunda bunlar bulunmamakta ve hatta yanından dahi geçmeleri söz konusu olmamaktadır. İlk olarak araçların park sensörüne sahip olması ve gerçekçi manevra özellikleri sizlere adeta gerçekten araç park ediyor havası katacaktır. Bunun yanı sıra araçların çıkardığı seslerin de gerçek olması oyunu sadece oyun olmaktan çıkarmaktadır.
Ayrıca aracın hem içerisinden hem de dışarısından görüntüleyebilme özelliğinin olması herkese hitap eden bir özellik taşımaktadır. Bununla birlikte gerçek otomobil bilgilerinin oyun içerisinde kullanılması da oldukça zevk vermektedir. Bu bilgiler arasında otomobil vitesleri ve trafik işaretleri de yer almaktadır. Böylelikle sadece eğlenmeyecek aynı zamanda da öğreneceksiniz.

Oyun Gereklilikleri

Real Car Parking 2017 oyununun boyutu 44,26 MB olması sebebiyle orta büyüklüğe sahiptir. Bu kapsamda yer problemi olan kimselerin bu oyunu indirmesi biraz zor olabilecektir. Dolayısıyla yer açma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Hali hazırda oyun 3.5 milyon kişi tarafından oynanılmaktadır. Sürekli olarak bu oyuna güncelleştirmeler gelmektedir. Bu sayede oyun daha da bağımlılık yapıcı bir hale gelmektedir.

Oyun İndirme

Bu oyunu telefonlarınıza indirmek için yapmanız gereken Google Play Store’a girmek ve oyunu bularak yükle butonuna tuşlamaktır. Oyun çok kısa bir süre içerisinde telefonunuza yüklenecek ve sizler de oynamaya başlayabileceksiniz. Eğer telefonunuzda hafıza sorunu var ise bu durumda hafıza boşaltmanız gerekebilir. Ancak bu oyun için değecektir.
Sizler de sürekli olarak güncellenen ve gerçek araba seslerin ve grafiklerine sahip olan Real Car Parking 2017 oyununu oynamak istiyorsanız bu durumda en kısa bir süre içerisinde sizler de Google Play’e girebilir ve böylelikle oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Yönlendirme İşlemleri

Bu konuda sizlere bir çok seçenek sunuluyor. Kullandığınız aracın vites seçiminin yanı sıra, kullandığınız sistem de değişiklik gösterebiliyor. İsterseniz dokunmatik ekran özelliğini kullanarak aracı akıllı telefonunuzun bulunmuş olduğu yöne göre hareket ettirebildiğiniz gibi, aynı zamanda da dilerseniz oyunun içerisinde direksiyon seçeneğiyle de oyunu yönlendirebiliyorsunuz. Böylece oyun çok kolay bir şekilde sizlerin istediğiniz şekilde oynanabiliyor.

Bunların dışında, oyunun içerisinde oynarken, sürekli level geliştirebiliyor ve araçlarınızı da daha iyi konuma getirebiliyorsunuz. Oyun sürekli plus hesaplarla kayıt altına alındığı için, kayıtlı oyununuzdan çıkış yaptıktan sonra oyuna geri dönüş yaptığınız zaman sizin hesabınız hatırlanıyor ve aynı şekilde oyuna devam edebiliyorsunuz. Böylece oyundan çıktığınız zaman hiç bir şey kaybetmemiş oluyorsunuz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir