Razer Yayıncılara Özel Kamera ve Mikrofon Satışa Sundu

Razer Yayıncılara Özel Kamera ve Mikrofon Satışa Sundu

Oyun amaçlı harici donanım ve dizüstü bilgisayarlar üreticisi olarak tanınan Razer, oyun yayıncılarına özel mikrofon ve webcam üretti.

Razer, dizüstü bilgisayarlar ve harici donanımlar yanı sıra, oyunculara özel telefon üretmeye hazırlanırken yayıncıları da unutmadı. Rezer, Kiyo adı verilmiş gelişmiş bir webcam ve usb ile çalışan Seiren X adı altında i,ki yeni yayıncılık donanımı üretti. Özellikle de Twich yayınları için yüz aydınlatma özelliğine sahip Led sahibi Kiyo, saniyede 60 karalik görüntüleri 720p görüntü kalitesiyle kaydetme özelliğine sahip. Diğer bir taraftan 1030 görüntü kalitesindeki görüntüleri saniyede 30 kareyle kaydetme özelliğine sahip. 

Kiyo ve Seiren X’i her birini 100 Dolara satışa sundu. Seiren X 25 mm ses yğunlaştırıcı özelliği sayesinde kenarda bulunan gereksiz sesleri yok etme özelliğine sahip.

Razer Seo’su Min-Liang Tan, ürü hakkında yaptığı açıklamada, yayıncılık sektörünün oyun dünyasından ayrılmaz bir parça olduğunu belirtti. Ayrıca yayıncılık sektörünün böyle ürünlere oldukça fazla ihtiyaç duyduğunu görerek bu ürünleri ürettiklerini belirten Min-Liang Tan, bu ürünlerin oldukça fazla erişilebilir olacağını da belirtti.

Şimdilik Razer’in başka hangi pazarlarda yer alacağını merak etmekteyiz. Diğer bir taraftan Razer’in oyuncular için özel olarak üreteceği telefon oyun severler tarafından 4 gözle bekleniyor. Üretilen Kiyo ve Seiren X yorumları şimdilik olumlu yönde.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir