Portre Modu Samsung Galaxy S8’e Geliyor!

Portre Modu Samsung Galaxy S8’e Geliyor!

 Bilindiği üzere Samsung Galaxy S8 çift kameraya sahip değil. Fakat üretici firma yeni bir efektle bir sonraki güncellemesinde portre modunu etkin hale getirmeyi planlıyor.

Bir Samsung kullanıcısı tarafından üretici firmaya gönderilen mail sonrasında karşımıza çıkan bu bilgi, doğruluğu bakımından Samsung tarafından onaylanmış. Şöyle ki, Samsung kullanıcısı kişi, bu özelliğin Samsunga getirilmesi konusunda öneride bulunuyor. Bu maili cevapsız bırakmayan üretici firma, gelecek güncellemelerde Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus modelleri için portre modu etkin hale getireceğini bildirmiştir.

Bilindiği üzere Samsung Galaxy S8 modelleri ikinci bir kameraya sahip değil. Fakat 2013 yılında Sony Xperia modeli ikinci bir kameraya sahip olmasa da bu özelliği kullanıcılara sunmuştur. Bunu göz önünde bulundurarak şöyle bir sonuca ulaşabilir; Samsung Galaxy S8 modelleri için bu efekt etkinleştirilebilir, fakat, kalitesi konusunda tartışma konusu olacak.

Samsung tarafından gelen bu mailin üzerine tüm Samsung takipçileri gözlerini Samsung’un resmi sayfasına yöneltmiştir. Samsung’dan gelecek yeni haberi bekleyen Samsung takipçileri aynı zamanda yeni güncellemeyle beraber yeni özelliklerin de gelmesini beklemekte. Özellikle iPhone X ve iPhone 8 modelleriyle tanışmış olduğumuz yakın günlerde, bu telefon modellerinde oldukça yeni özelliklerle tanışma fırsatımız oldu. Bunun üzerine Samsung’un da sessiz kalmayacağı görüşündeyiz.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir