Periscope Süper Yayıncılarını Ek Kazançla Ödüllendiriyor

Periscope Süper Yayıncılarını Ek Kazançla Ödüllendiriyor

Aralık ve kasım ayları içerisinde geçerli olacak uygulamada favori yayıncılar 1 milyon yıldız kazanırlarsa 100$, 3 milyon üzerinde favori yıldız alırlarsa 250$ ek gelir elde edecekler.

Bildiğiniz üzere periscope yeni bir güncelleme getirmişti. Bu güncellemede süper kalpler atabilmekteydiniz. Süper kalpler jeton alarak satın alınıyordu ve 1050 adedi yaklaşık olarak 3.8 TL’ye denk geliyor. Bu kalpler daha sonrasında yıldızlara dönüşüyor ve almış olduğunuz yıldızlar sizlere para kazandırıyor. Yayıncı eğer, süper yayıncı adı altında kayıtlı ise bu yıldızlar paraya dönüşmekte. Aksi taktirde almış olduğunuz yıldızlar herhangi bir anlam ifade etmemekte. Oldukça fazla beğenilmekte olan bu yenilik, bazı masraflar gerektirmekte. Belirtmiş olduğumuz miktardaki paraların bir kısmı havale ücretlerine gitmekte.

Belirtmiş olduğumuz süper kalpler yöntemi, Periscope’a kullanıcı çekme niteliğine sahip. Bildiğiniz üzere Periscope’un rakipleri de bu yöntemi kullanmakta ve oldukça fazla kullanıcıya sahip. Twich şimdilik bu yöntemi uyguluyor ve Youtube, neredeyse tüm dünyada birçok kişilerin kazanç kaynağı. Şimdilik periscope’da artan kullanıcı sayısı ve şuan ki kullanıcı sayısı bilinmese de, bu yöntem periscope’a oldukça fazla kullanıcı kazandıracak gibi görünüyor. Periscope’un bu konuda en dezavantajlı yönü, ödemiş olduğu ek gelirin bir kısmının banka havalesi ve benzeri nedenlerle paranın bir kısmının kesintiye uğraması.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir