Lüks Segment Telefon Gionee M7 Plus’ın Görüntüleri Sızdırıldı!

Lüks Segment Telefon Gionee M7 Plus’ın Görüntüleri Sızdırıldı!

Gionee M7 Plus ilk olarak Evan Blass tarafından sızdırıldı. Tasarımıyla oldukça fazla beğeni toplayan Gionee M7 Plus, şimdiden oldukça fazla dikkat çeken bir telefon oldu.

Akıllı telefon denildiğinde ilk olarak aklınıza Gionee geleceğini sanmıyoruz. Bunun asıl nedeni Gionee’nin Asya pazarını hedef almış olmasıdır. Her ne kadar bu akıllı telefon markası tanınmasa da, hafife alınacak bir marka olmadığını söylemek isteriz.

Son olarak ise Evan Blass tarafından sızdırılan telefonun sadece tasarımı bile, oldukça fazla dikkat çekti. Telefon hakkında şuanda kısıtlı bir bilgimiz olsa da, telefonun tasarımı hakkında inanılmaz düşüncelere sahibiz. Şimdilik telefonun ekranının 6.43 inç olacağını düşünmekteyiz. Telefonun genel özelliklerine bakacak olursak, telefonun kablosuz şarj özelliği olacağını ve tasarımında çelik ve derinin oldukça büyük bir yer kapladığını tahmin etmekteyiz.

Evan Blass tarafından sızdırılan Gionee M7 Plus fotoğraflarında telefonda parmak okuyucu ve 2 adet kamera görmekteyiz. Şimdilik bu kameraların görüntümü yoksa başka mı bir özelliğe sahip olduğu hakkında bir bilgiye sahip değiliz. Fotoğraflardan anladığımız kadarıyla telefonun arka tarafı tamamen deriden yapılmış ve altın rengine üstünlük verilmiş. Arka kameranın tasarımı oldukça şık bir görüntüye sahip. Telefon çerçevesine ve gövdelerine baktığımızda ise burada çelik üstünlük taşımakta. Telefonun fiyatı ve sunum tarihi hakkında henüz bir bilgi sahibi olmasak da, telefonun görüntüsünden onun normale göre biraz pahalı olacağını anlayabiliyoruz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir