Game Of Thrones Fanlarına Müjde!

Dünyanın en çok izlenen ve sevilen dizi serilerinden olan Game Of Thrones mobil oyun müjdesi verdi. Resmi olarak geliştirilecek olan mobil oyun sayesinde, GOT hayranları istedikleri her an mobilden oyun keyfini yaşayabilecekler.

  1. sezon finalinin ardından kendilerini boşlukta hisseden dizinin hayranlarına özel olarak yapılacak olan mobil oyun, HBO ve Warnes Bros ortaklığı ile Turbine tarafından geliştirildi. Game of Thrones Conquest olarak isimlendirilen uygulamanın bu yıl sonunda satışa sunması planlanıyor. Hayranlara bir müjde daha verelim. Oyunun resmi web sitesinden ön kayıt yaptırarak çeşitli indirimler ve özellikler kazanmak da mümkün olacak.

Oyun Hangi Mobil Cihazlardan Oynanabilecek?

Android ve IOS mobil cihazlardan oynanabilecek oyunda uygulama içi satın almalar da bulunacak. Stratejik MMO tarzında olacak olan oyun dizinin popüler karakterleri olan Deanerys Targanyen, John Snow ve Tyrion Lannister gibi ünlü karakterler olacak.

Game Of Thrones Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Bu yılın sonuna kadar piyasaya sürüleceği söylenen oyun, daha önce hackerlar tarafından çalışan dizinin son bölümleri ve yeni sezon senaryoları konusundaki mağduriyeti gidermek için mi piyasaya sürülecek bilinmiyor.

Game Of Thrones ve Trajik Ölümleri

  1. sezon finali ile birçok kahramanın trajik bir şekilde öldüğü dizi serisi ile ilgili birçok konu internette dolaşıyor. Özellikle Demir Tahta kimin oturacağı konusunda büyük bir merak duyan dizinin izleyicileri, mobil uygulamayla hasretlerine bir süre ara verecek gibi görünüyor.

Yeni Konseptte Oyun Hazırlıkları

Dizinin büyük yankı uyandıran bölümleri nedeniyle oyun tutkunları için de Game of Thrones serisine göre belirlenen yeni uygulamalarla efsane dizisinin namının daha uzun süre devam etmesi planlanıyor. Uzun sürecek olan çekimler yetişmezse 2018 kışını da kapsayacak ve yeni sezon belki de 2019 yılında izleyicilerle buluşacak.

Senaryolar Çalınmıştı

Geçtiğimiz aylarda hackerlar tarafından çalınan senaryoların sızdırılması ile zor zamanlar yaşayan dizi yapımcıları büyük yankı uyandıran dizinin yeni sezonu 2018 yazından önce tamamlanmayacak. Bu durum dizinin hayranlarını üzse de, mobil oyunun piyasaya çıkması uzunca bir süre fanları oyalayacak gibi görünüyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir