Facebook’dan Yenilik

Facebook’dan Yenilik

Facebook kullanıcılarına kolaylıklar getirmeye devam ediyor. Facebook’dan gelen yenilik Grup yöneticiliği yapan kişileri kapsamakta. Facebook yapmış olduğu bu yenilik sayesinde grup yöneticilerinin daha kolay bir şekilde gurubu yönetmesini ve grup takipçilerini daha rahat bir şekilde tanımasını sağlıyor. 

Facebook, bugün gün içerisinde yeni bir özellik ekledi. Sayfa yöneticilerinin sayfayı daha iyi bir şekilde tanıtmasını ve düzenlemesini sağlayan yeni özellik, aynı zamanda takipçilerin birbirleriyle daha rahat bir şekilde tanışmasını sağlıyor. Kullanıcı geribildirimine dayalı olarak geliştirilmekte olan yeni özellikte, giriş mesajı, rozetler ve birçok özellikler eklendi.

Diğer bir yeni özellik ise üyelerin grup sahibi ve yönetici ekibiyle tanışması konusunda. Yenilenen rozetler sayesinde üyeler grupta görevli kişileri daha kolay bir şekilde tanıyabilmekte. Aynı zamanda gruplarda yer alan kişilerin üzerine tıkladığınızda ne kadar zamandan beridir grubu takip ettiği hakkında, hangi grupları takip ettiği hakkında ve birlikte katılmış olduğunuz bir etkinlik olup, olmadığı hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Facebook bu özellikleri getirmesiyle beraber, ortak özelliklere sahip olan kişiler birbirlerini daha rahat bir şekilde bulup, arkadaşlık kurabilecek. Doğrudan görmüş olduğunuz profil bilgisinde ayrıca kişiye mesaj gönderebilir, kişiye arkadaşlık atabilir ve profiline yönelebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir