Facebook’dan Yemek Siparişi Hizmeti

Facebook’dan Yemek Siparişi Hizmeti

Facebook, her geçen gün kişilere yeni hizmetler sunarak, kullanıcılarının daha çok dikkatini çekmektedir. Bu seferki hizmet ise yemek siparişi. Artık Facebook üzerinden yemek siparişi verebileceksiniz.

Facebook yapmış olduğu açıklamada artık Facebook kullanıcılarının yakınlarında bulunan restoran veya cafelerden yemek sipariş edebileceğini, kendin al veya eve getir hizmetinden yararlanabileceğini bildirdi. 

RESTORANLAR HAKKINDA YORUMLAR OLACAK

Sipariş vermiş olduğunuz restoran veya cafe hakkında kendi yorumlarınızı da bildirebileceksiniz. Aynı zamanda yakınızda bulunan restoranın hizmet kalitesini öğrenmek için arkadaşlarınız tarafından yapılan yorumları rahat bir şekilde inceleyebileceksiniz. ABD’de daha şimdiden bazı restoranlarla anlaşma sağladığını belirten Facebook, sadece olarak anlaşmalı olduğu restoranları göstereceğini belirtti. Şimdiden Facebook ile anlaşma sağlamak isteyen restoranların sayısı oldukça fazla.

Facebook’dan yemek siparişi verme hizmeti bilgisayar üzerinden, İOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlardan yapılabileceği bildirildi. Facebook bu yenili sayesinde kullanıcıların daha fazla restoran fırsatı bulabileceğini bildirdi. Ayrıca Facebook ekibi bu özellik sayesinde kullanıcılarının daha uzun süre Facebook’da tutmayı amaçlıyor.

Bildiğimiz üzere yemek siparişi vermek konusunda oldukça fazla sayıda site ve uygulama vardı. Bu uygulamalardan birçoğu komisyonları nedeniyle hizmet gösteremiyor, bazıları ise, sitenin yaygın olmadığına inanıyordu. Facebook’un bu konu hakkında atmış olduğu adım gerçekten taktire laik. Birçok facebook kullanıcısının bu yolla yemek sipariş edeceğine inanıyoruz. Bakalım gelecek günlerde Facebook başka ne yenilikleriyle karşımıza çıkacak.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir