Dil Öğrenmek Android Uygulamalarıyla Daha Kolay

Yeni bir dil öğrenmek isteyen ama zorlanan birçok insan var. Ancak teknoloji, bu insanların yardımına koşuyor ve yüksek ücretler ödeyerek gittikleri kurslardan çok daha etkili olan telefonlar için yabancı dil uygulamaları kullanıyorlar.

Çoğunlukla ücretsiz olan uygulamaların ücretli sürümlerinin daha dolu bir şekilde yararlanabileceğiniz şekilde kullanılması mümkün oluyor. İşte kullanabileceğiniz uygulamalar!

  1. Busuu

Yabancı dil öğrenmek için oldukça sık tercih edilen Busuu.com uygulamasıyla da çok tercih ediliyor. Arkadaşlarla birlikte konuşarak öğrenmek isterseniz pratik yaparak onlarca farklı dil öğrenebilirsiniz.

  1. Duo Lingo

20’den fazla dili öğrenebileceğiniz uygulamada uygulama içi satın almalar bulunuyor. Pekiştirmek ve kelime ezberlemek için oldukça yararlı bir uygulama.

  1. Memrise

Botlarla sohbet ederek belirli limitler dahilinde dilinizi ezber yaparak geliştirebilirsiniz. Aylık aboneliklerle satın alma imkanına da ulaşabilirsiniz.

  1. Lingvist

Kelime dağarcığınızı geliştirmek için yararlanabileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz ve orta seviyede İngilizce bilenler için çok yararlı bir yabancı dil öğrenme uygulaması olarak kullanılabilir.

  1. Tinycards

Akıllı kartlarla dil öğrenmek isteyenler için ideal bir uygulama olan Tinycards uygulaması, kelime dağarcığı gelişmiş olanların iyi bir şekilde yararlanabileceği uygulamalar arasında yer alıyor.

  1. Beelinguapp

Okuyarak daha iyi öğrenenler için ideal bir yabancı dil uygulaması olan Beelinguapp, reklamsız kullanabilmeniz için uygulama içi satın almalar sunuyor.

  1. Tandem

Bir arkadaşlık sitesi kıvamında yabancı dil öğrenmek isteyenler için Tandem İngilizce ve diğer dilleri öğrenmek için oldukça işe yarar bir uygulama olarak biliniyor. Ayrıca sesli ve görüntülü konuşmak isteyenler için oldukça ideal.

  1. me

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için harika bir alıştırma uygulaması olan Knudge.me kolayca yabancı dilinizi geliştirecek mobil uygulamalar arasındadır.

  1. Mondly

ATİ Studios tarafından Mondly uygulaması 33 farklı dili öğrenmeniz için size yardımcı olacaktır. Tam 20 milyon kullanıcısı olan Mondly, IOS portallarında da kullanılabilir.

  • Babbel

Rakiplerinden farklı olarak ilgi alanına göre yabancı dil öğreten uygulama, 15 dakikalık dersler şeklinde yabancı dil öğrenmenizi sağlıyor. Üstelik ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir