Critical Ops

Aksiyon dolu mobil oyunları seven kimseler için en ideal oyunlardan birisi Critical Ops oyunu olmaktadır. Bu oyun içerisinde birbirinden farklı teçhizatlar ile birlikte sizler de ister iyilere karşı isterseniz de kötülere karşı mücadele edebilirsiniz. Böylelikle oyun daha da zevkli bir hale gelmektedir.
Oyun içerisinde sizlerin bir takımı olmaktadır. Çete olarak da adlandırılabilecek bu takım ile sizlere verilen görevleri başarılı bir şekilde yapmanız gerekmektedir. bunun için ise bıçaktan, beylik tabancasına ve hatta uzun namlulu silahlara kadar birçok teçhizat bulunmaktadır. sizler de duruma göre bunlar arasından bir tercih yapabilirsiniz. böylelikle en etkin mücadeleyi yapabilmeniz sizlerin elinde olacaktır. Yani kısacası başarı elde edebilmek için strateji oluşturmanız da gerekmektedir.

Critical Ops Oyunu Özellikleri

Bu oyun günümüzde 10 milyondan fazla indirme sayısına sahiptir. Dolayısıyla dünya genelinde oldukça sevilen bir oyun olduğunu söyleyebilmemiz mümkündür. Ancak oyunun boyutu sizleri biraz zor durumda bırakabilir. Zira 168 mb hafızaya sahip olan bu oyun telefonlarınızı zorlayabilir. Bunun için hafızası bol olan kaliteli bir telefona bu oyunun yüklenmesi daha önemli olmaktadır.
Oyun içerisinde reklamlar olduğunu da ifade edelim. Ayrıca oyun içerisinde satın alma opsiyonları da bulunmaktadır. Ancak bu durumun parasını verenin kazanacağı bir sisteme dönüştürülmemesi hedeflenmektedir.
Critical Ops oyunu kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Bu sebeple sizlerin de en kısa süre içerisinde indirerek oynamaya başlamanızı sizlere tavsiye etmekteyiz.

Oyun İndirme

Oyunu indirmek için uygulama mağazalarına girmeniz gerekmektedir. Bu kapsamda hem IOS hem de Android işletim sistemlerinde bu oyunu oynayabilmeniz mümkündür. Bunun için AppStore ve Google Play Store uygulamalarına girmeniz gerekmektedir.
Eğer sizler de tüm bu bahsettiğimiz özelliklerden ötürü heyecanlandıysanız o halde boş yere beklemenize gerek bulunmamaktadır. En kısa süre içerisinde indirerek çetenizi kurun. Ardından da iyilerin ya da kötülerin azılı rakibi olun. Dehanızı da konuşturarak görevleri gerçekleştirmek için çabalayın. Böylelikle yeni silahlar ve ekipmanlar da açılacak ve sizler için daha da heyecanlı bir oyun başlayacaktır. Tüm bunların yanı sıra Critical Ops oyununun aşamalı olarak ilerlemesi de son derece heyecan vericidir.

Critical Ops Oyun Kontrolleri

Oyun kontrolleri çok basit bir kullanım için yapılmış bulunmaktadır. Dokunmatik sistem dahilinde oyunu çok rahat bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, bilmeniz gereken inceliklerin başında aslında dokunmatik sistem kolay olduğu kadar hassas bir sistem ve takdir edersiniz ki, FPS oyunlar için önemli bir durum. Bu yüzden de dikkatli şekilde oyunu yönlendirmeniz gerekiyor.

Bunun yanı sıra, oyunun içerisinde sunulmuş olan en büyük güzelliklerden biri oyunu yeniden başlattığınız zaman hiç bir şey kaybetmiyorsunuz. Yani, oyundan ayrıldığınız zaman oyun içerisinden herhangi bir ceza görmüyorsunuz. Böylece level kaybı yaşamadan istediğiniz gibi oyunu oynamaya devam edebiliyorsunuz. Keyifli bir oyun sizleri bekliyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir